Banner

Vaalien tulokset

Hallitus:

Puheenjohtaja: Aku Viitanen
Sihteeri: Jaakko Majuri
Rahastonhoitaja: Karolina Itäinen
Kulttuurimestari: Arttu Rintala
Opintomestari: Ville Eronen
Yrityssuhdemestari: Leo Matikainen
Isäntä: Mari Pulkkinen
Emäntä: Severi Casserly
Viestintämestari: Taavi Oja
Phuksikapteeni: Ville Kauhanen
Internationa Student Captain: Ilene Blanco

Phuksitoimikunta

ISOpomo: -
Tosi ISOpomo: Charlotta Alén
SuurPhuksikapteeni: Noora Salminen
Senior Master of International Affairs: Ville Kauhanen

Opintotoimikunta

Automaatti: Roope Savolainen
Informaatti: -

Kulttuuri- ja liikuntatoimikunta

Sitsiohjelmavastaava: -
Tapahtuma- ja kulttuuriexcuvastaava: Sanna Halmkrona
Pelimies: Ville Piesala
JuomanlASkija: Mikko Hokkanen
Jäykkäranne: Matti Ojala
Sarjaliikkuja: Juho-Topias Tuomaala, Iivo Yrjölä
Satunnaisliikkuja: Juho-Topias Tuomaala
Manageri: Antti Mella

Huvitoimikunta

Smurffi: Alex Korpela, Niko Soininen, Lotta Lumiaro, Robert Liias, Vesta Kulomaa, Ken Riippa

Kultainen toimitus

Kultainen päätoimittaja: -
Kultainen toimittaja: Sanna Halmkrona, Karolina Itäinen, Jan Juvonen, Antti Mella
Kultainen taittaja: Taavi Oja
Kultainen graafikko: Taavi Oja

Lukkaritoimikunta

Lukkarimestari: Roope Pääkkönen
Lukkari: Mikko Hokkanen, Jaakko Majuri, Arttu Rintala, Ilene Blanco, Lauri Vapalahti

Wanhainkoti

Seniilisihteeri: Aapo Rantala
Alumniyhdyshenkilö

ATK-toimikunta

Bittimestari: Mikko Peltonen
ATK-henkilö (4 kpl): Jaakko Majuri, Petteri Nummela,Konsta Hölttä, Veikka Kähkönen
Serverihenkilö: Mikko Mustonen

ASkitoimikunta

ASkimestari: Riikka Nousiainen
ASkivahti: Arttu Rintala, Sanna Halmkrona, Ville Eronen, Niina Tapananainen, Matti Ojala

Säätötoimikunta

Säätöpomo: -
Säätökisälli: Juhana Kekoni, Antti-Jussi Inkinen
Pajavastaava: Joose Lindroos
Pajakisälli: -

Yrityssuhdetoimikunta:

Yrityssuhdekisälli: Kaisa Hynynen
Stimulaatio-toimikunnan yrityssuhdevastaava: Sanna Halmkrona
Historiikkitoimikunnan yrityssuhdevastaava: Ken Riippa, Leo Matikainen
Yrityssuhdeneuvonantaja: Severi Casserly
TEKSAS ranger: Riikka Nousiainen

Mediatoimikunta:

Mediakeisari: Miika Lehtimäki
Graafikko: Taavi Oja, Juhana Kekoni
Dokumentoija: Taru Virtanen, Helena Kaisanlahti, Ville Harmaala
Somevastaava: Niina Tapanainen, Emma Riikonen

Stimulaatio-toimikunta (johdossa Stimulantti):

Stimulantti Jan Juvonen
Stimulaatiotoimikunta nimitetään Stimulantin ehdotuksen mukaisesti

Historiikkitoimikunta

Historiikinkukko: Henry Sanmark, Kaisa Hynynen
Toimittaja: Sanna Halmkrona, Karolina Itäinen, Paul Laihonen, Joel Huttunen
Web-vastaava: Aku Viitanen, Juuso Mikkonen
Visualisti:Noora Salminen, Kaisa Hynynen
Arkistovastaava: Laura Gröhn

Toimikuntien ulkopuolelta:

Sääntöjäbä: Onni Lampi, Eero Santamala, Olli-Pekka Osmala, Antti-Jussi Inkinen, Niilo Metsänen, Titta Saari, Jan Juvonen, Matti Ojala
Toiminnantarkastaja: Onni Lampi, Titta Saari
Varatoiminnantarkastaja: Olli-Pekka Osmala, Antti-Jussi Inkinen
Oltermanni: Ville Kyrki

Sponsorina Tuxera